Sunday, December 16, 2012

Toodete ülevaated: Goodkaarma

Goodkaarma on Saaremaal mahetalus tegutsev ettevõte, mis toodab ökoseepe, kehakoorijaid, kehavõisid ning ka teatuid baasõlisid saab neilt osta. Neilt saab tellida nii netist kui ka osta erinevatest mahetoodangu poodidest, ökolettidest.
Soovituste tõttu soetasin mina esimese tootenda endale Goodkaarma ökoseebi Kaarma Sutra.

Hind: 3-5 eurot. Mina sain pärast pikka "silmad lahti" kõndimist selle Tartu Lõunakeskuse poest Looduspere, kus oli parasjagu sooduskampaania ka, et siis 3 euri ja sendid.  Seep ise meeldis:
  • väikesed koorivad kraanulid selles seebis, pestes tekib tunne, et saab puhtamaks kõik. Mulle need meeldivad
  • alguses seisis see seep natuke aega sahtlis ning sinna sahtlisse tekkis nii mõnus õdus lõhn
  • Pestes hea lõhn, mõnus tunne
  • Vahutab päris hästi nuustikule pannes, kuid mulle meeldib keha hõõruda seebi endaga, et need kraanulid paremini puhastada saaks. 
  • Arvan, et väga tundliku ja kuiva nahaga inimesele võib see liiga "tugev" ja ehk ka kuivatav olla, et peaks ettevaatlik olema. 

Järgmisena tahaks kehavõisid proovida, kuid kindlasti ka seepe. Usun, et kui teinekordki seda seepi nägema peaksin, siis kindlasti ostan.

Kas sinul on kogemusi selle kodumaise tootjaga ja kui jah, siis milliseid? 

1 comment:

  1. Ma olen 15 aastat vana. Ma sündisin HIV-iga, kelle ema suri HIV-nakkuse tõttu. Ja mul on kahju, miks ma kunagi dr. Ituaga poleks suutnud minu ema minu eest ravida, sest üksikemana oli minu ema jaoks väga raske kohtuda dr itua tervendavate sõnadega HIV / AIDSi herpese, Parkinsoni, Copdi, epilepsia, vöötohatise, külma valu, viljatuse, kroonilise väsimuse sündroomi, fibromüalgia, diabeedi Hepatiit kohta võrdselt Vähk, mis olin nii põnevil, kuid hirmutasin samal ajal, sest Ma ei kohanud sellist artiklit online, siis võtsin ühendust dr. Ituaga e-posti aadressil drituaherbalcenter@gmail.com. Samuti vestlesin temaga selle kohta, mis on +2348149277967 ta ütleb mulle, kuidas see toimib. Kiiresti Colorado postkontor Ma saan oma ravimtaimi 4/5 tööpäeva jooksul, kui ta andis mulle gildijooned, mida ma järgida, ja siin elan taas tervena, et kujutada ette, kuidas kasutada jumala oma teoseid kõikides artiklites Internetis, et levitada jumal töö või Dr Itua Herbal Medicine, ta on suur mees.

    ReplyDelete